Čas na serveru 20:59:10

Jiří Heřman
Podzim v lese

Id: 99406

Podzim v lese

  •  / Podzim v lese / Jiří Heřman

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1900x

Vyvolávací cena:
1 200

6 600