Čas na serveru 12:22:17

Jiří Heřman
Snopy

Id: 396303

Snopy

  •  / Snopy / Jiří Heřman
  •  / Snopy / Jiří Heřman
  •  / Snopy / Jiří Heřman

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 838x

Vyvolávací cena:

2 920