Čas na serveru 22:30:42

Jiří Heřman
Staroměstské náměstí

Id: 99302

Staroměstské náměstí

  •  / Staroměstské náměstí / Jiří Heřman

olej/karton, rozměr 43,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, zaskleno, oděrky na rámu, původní dobrý stav

zobrazeno: 1781x

Vyvolávací cena:

3 100