Čas na serveru 03:28:04

Jiří Heřman
Svratka

Id: 56412

Svratka

  •  / Svratka / Jiří Heřman
  •  / Svratka / Jiří Heřman
  •  / Svratka / Jiří Heřman
  •  / Svratka / Jiří Heřman

olej/plátno/karton, rozměr 27,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1939, na zadní straně popis, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3234x

Vyvolávací cena:
1 800

8 600