Čas na serveru 14:38:43

Jiří Heřman
Vítr v polích

Id: 222707

Vítr v polích

  •  / Vítr v polích / Jiří Heřman

olej/lepenka, rozměr viditelný 33 ,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1726x

Vyvolávací cena:

6 000