Čas na serveru 22:38:35

Jiří Heřman
Zima v Křížánkách

Id: 47416

Zima v Křížánkách

  •  / Zima v Křížánkách / Jiří Heřman

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, nerámováno, doporučeno čistit, původní stav

zobrazeno: 2670x

Vyvolávací cena:

15 700