Čas na serveru 05:53:22

Jiří Hilmar
Dvojdílný objekt

Id: 56901

Dvojdílný objekt

  •  / Dvojdílný objekt / Jiří Hilmar

vrstvený pauzovací papír/plátno/dřevo, rozměr každého 50 x 50 x 1,5, oba díly signovány na zadní straně, datovány, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1953x

Vyvolávací cena:
7 500

33 000