Čas na serveru 23:25:13

Jiří Hilmar
Kvádry

Id: 406201

Kvádry

  •  / Kvádry / Jiří Hilmar
  •  / Kvádry / Jiří Hilmar
  •  / Kvádry / Jiří Hilmar

kombinovaná technika, pastel/papír, rozměr 41 x 31 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1356x

Vyvolávací cena:

14 100

Příhozy: 49