Čas na serveru 07:24:14

Jiří Hudeček
V dešti

Id: 84508

V dešti

  •  / V dešti / Jiří Hudeček
  •  / V dešti / Jiří Hudeček
  •  / V dešti / Jiří Hudeček

olej/karton, rozměr 32 x 38 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, volné v rámu, doba vzniku 60. léta 20. století, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2440x

Vyvolávací cena:

4 200