Čas na serveru 12:48:50

Jiří Hudeček
Z Orlických hor

Id: 185403

Z Orlických hor

  •  / Z Orlických hor / Jiří Hudeček

olej/lepenka, rozměr 48 x 68 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1251x

Vyvolávací cena:

15.5.2019, 20:26:00

15.5.2019 13:18 3 000 Kč