Čas na serveru 11:17:23

Jiří Jarolím
Popraviště

Id: 270008

Popraviště

  •  / Popraviště / Jiří Jarolím
  •  / Popraviště / Jiří Jarolím
  •  / Popraviště / Jiří Jarolím

olej/deska, rozměr 67,5 x 53,5 cm, značeno na zadní straní včetně datace, poškozený rám

zobrazeno: 1136x

Vyvolávací cena:

3 600