Čas na serveru 03:45:54

Jiří John
Bez názvu

Id: 210802

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Jiří John
  •  / Bez názvu / Jiří John
  •  / Bez názvu / Jiří John
  •  / Bez názvu / Jiří John

lept/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, papír lehce poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1446x

Vyvolávací cena:

11 400