Čas na serveru 14:42:24

Jiří John
Kapky

Id: 271902

Kapky

  •  / Kapky / Jiří John
  •  / Kapky / Jiří John
  •  / Kapky / Jiří John

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3178x

Vyvolávací cena:

19 500