Čas na serveru 16:05:47

Jiří John
Kompozice

Id: 257505

Kompozice

  •  / Kompozice / Jiří John
  •  / Kompozice / Jiří John
  •  / Kompozice / Jiří John

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 24 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 7628x

Vyvolávací cena:

12 500