Čas na serveru 15:22:44

Jiří John
PF 72

Id: 17105

PF 72

  •  / PF 72 / Jiří John
  •  / PF 72 / Jiří John
  •  / PF 72 / Jiří John

litografie/papír, velikost tisku 14,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, č. 3/20, volně loženo, nerámováno, lehce pomačkaný pravý spodní roh papíru

zobrazeno: 2825x

Vyvolávací cena:
800

7 520

Příhozy: 53