Čas na serveru 08:40:58

Jiří John
Strž

Id: 139611

Strž

  •  / Strž / Jiří John
  •  / Strž / Jiří John
  •  / Strž / Jiří John

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2461x

Vyvolávací cena:

15 500