Čas na serveru 09:04:07

Jiří Kaloč
Sváteční krajina

Id: 499302

Sváteční krajina

  •  / Sváteční krajina / Jiří Kaloč

akryl/sololit, rozměr 63 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na několika místech potřísněná malba, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

zobrazeno: 4922x

Vyvolávací cena:
7 500

66 000

Příhozy: 73