Jiří Kaloč
Sváteční krajina
Id: 499302
akryl/sololit, rozměr 63 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na několika místech potřísněná malba, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové
zobrazeno: 3533x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
9 000 Kč
2024,05-1,14,20,58,00
minimální příhoz 500 Kč