Čas na serveru 08:52:28

Jiří Kalousek
Evino jablko

Id: 358515

Evino jablko

  •  / Evino jablko / Jiří Kalousek

olej/plátno, rozměr 55 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole popsáno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5620x

Vyvolávací cena:

83 000

Příhozy: 105