Čas na serveru 08:40:53

Jiří Kalousek
Státní svátek

Id: 367304

Státní svátek

  •  / Státní svátek / Jiří Kalousek

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a popsáno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2511x

Vyvolávací cena:

40 000