Čas na serveru 16:34:04

Jiří Karmazín
Biblický motiv

Id: 156001

Biblický motiv

  •  / Biblický motiv / Jiří Karmazín

kombinována technika/lepenka, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1691x

Vyvolávací cena:

31 000