Čas na serveru 00:26:45

Jiří Karmazín
Dívka s kohoutem

Id: 457901

Dívka s kohoutem

  •  / Dívka s kohoutem / Jiří Karmazín

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1086x

Vyvolávací cena:

15 000