Čas na serveru 02:26:13

Jiří Karmazín
Pony Aven 1.9.1967

Id: 41607

Pony Aven 1.9.1967

  •  / Pony Aven 1.9.1967 / Jiří Karmazín

kombinovaná technika/papír, velikost listu 46,5 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno, původem z pozůstalosti Josefa Vinkláře, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2643x

Vyvolávací cena: