Čas na serveru 09:32:16

Jiří Kayser
Střekov

Id: 50504

Střekov

  •  / Střekov / Jiří Kayser
  •  / Střekov / Jiří Kayser
  •  / Střekov / Jiří Kayser

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno 60, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1845x

Vyvolávací cena:

23.11.2016, 22:08:00

21.10.2016 10:53 1 000 Kč