Čas na serveru 07:22:39

Jiří Kayser
Zátiší s houslemi

Id: 50505

Zátiší s houslemi

  •  / Zátiší s houslemi / Jiří Kayser

olej/plátno, rozměr 66 x 54 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2263x

Vyvolávací cena:

3 410