Čas na serveru 13:14:06

Jiří Kodym
Společnost

Id: 345306

Společnost

  •  / Společnost / Jiří Kodym
  •  / Společnost / Jiří Kodym
  •  / Společnost / Jiří Kodym

malba/plátno/překližka, rozměr 79 x 104 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 8289x

Vyvolávací cena:

9 000