Čas na serveru 03:13:47

Jiří Kolář
Bez názvu

Id: 1023

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Jiří Kolář
  •  / Bez názvu / Jiří Kolář
  •  / Bez názvu / Jiří Kolář
  •  / Bez názvu / Jiří Kolář
  •  / Bez názvu / Jiří Kolář

rozmývaná koláž, rozměr 22 x 21,5 cm, signováno vpravo dole monogramem JK, datováno 93, signováno i na zadní straně, datováno 97, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2755x

Vyvolávací cena:
9 000

9 000

4.6.2014, 21:50:00

27.5.2014 14:58 9 000 Kč