Čas na serveru 14:34:17

Jiří Kolář
Hiršal/Grögerová

Id: 18723

Hiršal/Grögerová

  •  / Hiršal/Grögerová / Jiří Kolář

litografie/papír, velikost tisku 43,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, litografie pochází z "edice boczkowski kassel", volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2324x

Vyvolávací cena:

14 600