Čas na serveru 17:29:32

Jiří Kolář
Hommage á Albers

Id: 28311

Hommage á Albers

  •  / Hommage á Albers / Jiří Kolář

kombinovaná technika/papír, velikost tisku 64 x 44 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 71, vlevo dole č. 30/100, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3102x

Vyvolávací cena:

31 500

Příhozy: 52