Čas na serveru 12:19:53

Jiří Kolář
Hudební motiv

Id: 441503

Hudební motiv

  •  / Hudební motiv / Jiří Kolář

koláž/papír, rozměr 30 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 10182x

Vyvolávací cena:

17 800

Příhozy: 49