Čas na serveru 14:34:55

Jiří Kolář
Jablko

Id: 290507

Jablko

  •  / Jablko / Jiří Kolář
  •  / Jablko / Jiří Kolář
  •  / Jablko / Jiří Kolář
  •  / Jablko / Jiří Kolář

koláž/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1115x

Vyvolávací cena:

13 500