Čas na serveru 14:55:11

Jiří Kolář
Koláž

Id: 500

Koláž

  •  / Koláž / Jiří Kolář
  •  / Koláž / Jiří Kolář
  •  / Koláž / Jiří Kolář
  •  / Koláž / Jiří Kolář
  •  / Koláž / Jiří Kolář

kombinovaná koláž, rozměr ve výřezu 32,5 x 41 cm, signováno vprav dole, datováno 1983

zobrazeno: 7744x

Vyvolávací cena:
7 500

15 500