Čas na serveru 20:59:42

Jiří Kolář
Koláž

Id: 17901

Koláž

  •  / Koláž / Jiří Kolář
  •  / Koláž / Jiří Kolář
  •  / Koláž / Jiří Kolář

koláž/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 4064x

Vyvolávací cena:

26 000