Čas na serveru 14:38:04

Jiří Kolář
Koláž

Id: 117501

Koláž

  •  / Koláž / Jiří Kolář
  •  / Koláž / Jiří Kolář
  •  / Koláž / Jiří Kolář

proláž/papír, rozměr objektu 22 x 16 cm, signováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5632x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 67