Čas na serveru 15:03:11

Jiří Kolář
Koláž Paris Berlin

Id: 92603

Koláž Paris Berlin

  •  / Koláž Paris Berlin / Jiří Kolář

koláž/papír/malba, rozměr ve výřezu 28 x 28 cm, velikost celého objektu 52,5 x 52,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 74, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1857x

Vyvolávací cena:
6 000

10 500