Čas na serveru 02:59:34

Jiří Kolář
Novoročenka z Paříže

Id: 193805

Novoročenka z Paříže

  •  / Novoročenka z Paříže / Jiří Kolář

koláž s výměnnými listy, rozměr 32,5 x 24,5 cm, signováno na zadní straně, P.F. ´91, popis, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění

zobrazeno: 1700x

Vyvolávací cena: