Čas na serveru 03:31:53

Jiří Kolář
Olejnička

Id: 190431

Olejnička

  •  / Olejnička / Jiří Kolář
  •  / Olejnička / Jiří Kolář
  •  / Olejnička / Jiří Kolář

chaismáž, rozměr objektu 40 x 30 cm, signováno a datováno 1965 na zadní straně, číslováno 2/3, původní stav viz foto

zobrazeno: 2509x

Vyvolávací cena:
7 000

25 000