Čas na serveru 15:51:40

Jiří Kolář
Partie

Id: 25802

Partie

  •  / Partie / Jiří Kolář
  •  / Partie / Jiří Kolář
  •  / Partie / Jiří Kolář

litografie/papír, velikost listu 58 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, vlevo dole č. 40/75, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1778x

Vyvolávací cena:

2 600