Čas na serveru 01:03:42

Jiří Kosina
Dubrovník

Id: 345

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Jiří Kosina
  •  / Dubrovník / Jiří Kosina
  •  / Dubrovník / Jiří Kosina

olej/plátno/karton, rozměr plátna 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, ošoupaný rám

zobrazeno: 3587x

Vyvolávací cena:
1 200

3 400