Čas na serveru 07:34:35

Jiří Kosina
Pohled na Pražský hrad

Id: 72044

Pohled na Pražský hrad

  •  / Pohled na Pražský hrad / Jiří Kosina

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 22,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1148x

Vyvolávací cena:
300

12 100