Čas na serveru 07:17:02

Jiří Král
U cesty

Id: 72043

U cesty

  •  / U cesty / Jiří Král
  •  / U cesty / Jiří Král
  •  / U cesty / Jiří Král
  •  / U cesty / Jiří Král

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1749x

Vyvolávací cena:
500

600