Čas na serveru 09:16:38

Jiří Krejčí
Při západu slunce

Id: 56315

Při západu slunce

  •  / Při západu slunce / Jiří Krejčí

olej/plátno, rozměr 30 x 50 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1938x

Vyvolávací cena:
800

4 800