Čas na serveru 07:38:45

Jiří Krejčí
Rybáři v podvečer

Id: 65108

Rybáři v podvečer

  •  / Rybáři v podvečer / Jiří Krejčí

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, dobově adjustováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2272x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 53