Čas na serveru 16:39:25

Jiří Lacina
Bez názvu

Id: 1793

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Jiří Lacina
  •  / Bez názvu / Jiří Lacina
  •  / Bez názvu / Jiří Lacina

serigrafie č. 20/1, velikost listu 82,5 x 63 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2074x

Vyvolávací cena:
1 200

3 100