Čas na serveru 08:18:23

Jiří Lacina
Brána světla

Id: 2336

Brána světla

  •  / Brána světla / Jiří Lacina

akryl/plátno, rozměr 88 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 04, získáno přímo z dědictví autora, původní stav

zobrazeno: 2827x

Vyvolávací cena:
13 000

71 111