Čas na serveru 03:06:25

Jiří Lacina
Brána světla

Id: 2336

Brána světla

  •  / Brána světla / Jiří Lacina

akryl/plátno, rozměr 88 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 04, získáno přímo z dědictví autora, původní stav

zobrazeno: 1904x

Vyvolávací cena:
13 000

71 111