Čas na serveru 07:58:46

Jiří Lacina
Černobílá abstrakce

Id: 157406

Černobílá abstrakce

  •  / Černobílá abstrakce / Jiří Lacina

malba/sololit, rozměr 183 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno, nerámováno

zobrazeno: 2186x

Vyvolávací cena:

18 500