Čas na serveru 13:08:27

Jiří Lacina
Co je dole, je i nahoře

Id: 1898

Co je dole, je i nahoře

  •  / Co je dole, je i nahoře / Jiří Lacina

akryl/sololit, rozměr 86 x 63 cm, signováno uprostřed dole, datováno 02, oděrky na rámu, původní stav, získáno přímo z dědictví autora

zobrazeno: 1904x

Vyvolávací cena:
8 000

19 500