Čas na serveru 12:59:30

Jiří Lacina
Deštivé mraky

Id: 39301

Deštivé mraky

  •  / Deštivé mraky / Jiří Lacina

akryl/sololit, rozměr 100 x 140 cm, signováno vpravo dole, datováno 01, autorsky olištováno, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 1986x

Vyvolávací cena:
17 500

32 500