Čas na serveru 13:19:46

Jiří Lacina
Dvě kruhové figury

Id: 71004

Dvě kruhové figury

  •  / Dvě kruhové figury / Jiří Lacina

malba/sololit, rozměr 100 x 140 cm, nesignováno, autorsky olištováno, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu, původní stav, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 2163x

Vyvolávací cena:
12 000

19 000