Čas na serveru 19:16:15

Jiří Lacina
Fialové mraky

Id: 46401

Fialové mraky

  •  / Fialové mraky / Jiří Lacina

akryl/sololit, rozměr 110 x 133 cm, signováno vpravo dole, datováno 2002, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo z dědictví autora

zobrazeno: 2586x

Vyvolávací cena:
17 500

26 200