Čas na serveru 18:12:33

Jiří Lacina
Geometrické vlny

Id: 157405

Geometrické vlny

  •  / Geometrické vlny / Jiří Lacina

malba/sololit, rozměr 183 x 92 cm, signováno a datováno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 1917x

Vyvolávací cena:

21 000